Cauți spațiul perfect pentru afacerea ta? Agentia Experti imobiliari va ofera spe achizitie un apartament de două camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 52 de metri pătrați. Este situat la parterul unui bloc cu 10 etaje, într-o zonă excelentă, direct la stradă. Cel mai mare avantaj? Accesul dublu! Poți intra atât din scara blocului, cât și direct din exterior, oferind vizibilitate maximă și confort pentru clienții tăi.
Spațiul este deja modificat și pretabil pentru o gamă largă de activități comerciale. Imaginează-ți aici cabinetul tău medical, un birou modern de avocatură sau contabilitate, sau chiar un salon de cosmetică elegant și primitor. Potențialul este imens, iar locația stradală îți garantează un flux constant de clienți
Pentru mai multe informații despre acest anunț imobiliar sau pentru a programa o vizionare, nu ezitați să ne contactați. Suntem aici pentru a vă ajuta să găsiți locuința perfectă pentru stilul dumneavoastră de viață!
E.7(P32141)
Apartament/Spatiu comercial de vanzare, situat in zona Abator - Gara
ID: P32141 Constanta, Abator
8
76.000€
83.000€
Camere
2
Suprafata utila
52 mp
Etaj
Parter
Bai
1
Descriere
Caracteristici
- ID:P32141
- Nr. camere:2
- Nr. dormitoare:1
- S. utila:52.00 mp
- Comp.:Decomandat
- Etaj:Parter
- Nr. bucatarii:1
- Nr. bai:1
- Structura:Beton
- Tip imobil:Bloc
- Regim inaltime:P+10
Specificatii
Curent
Apa
Termoficare
Aer conditionat
Vopsea lavabila
Var
Faianta
Gresie
Ferestre Termopan
Bucatarie Mobilata
Apometre
Contor caldura
Complet mobilat
Interfon
Lift
Localizare
E.7 NICOLETA LAZAR
Esti interesat de aceasta proprietate ?
Proprietati similare